G4Media.ro

Deputaţii AUR au depus o moţiune simplă împotriva ministrului Predoiu / ”Acum…

Sursa foto: Ilona Andrei / G4Media

Deputaţii AUR au depus o moţiune simplă împotriva ministrului Predoiu / ”Acum ne-aţi lăsat şi fără vize în Statele Unite ale Americii”

 Deputaţii AUR au depus, miercuri, o moţiune simplă împotriva ministrului de Interne, Cătălin Predoiu, transmite Agerpres.

Deputatul Dan Tanasă a anunţat, în plen, depunerea moţiunii simple ‘De la democraţie la regim hibrid. România sub jugul poliţiei politice asmuţite de ministrul Predoiu’, care are peste 50 de semnături din partea parlamentarilor.

„Trăim în aceste zile o veritabilă prigoană stalinistă împotriva tuturor celor care nu aplaudă PSD, PNL, USR şi UDMR. după ce aţi scos contracandidaţi din alegerile prezidenţiale, după ce aţi anulat alegeri, acum ne-aţi lăsat şi fără vize în Statele Unite ale Americii şi continuaţi cu prigoana de tip stalinist împotriva celor care nu vă aplaudă pe voi, o chestiune cu care nu putem fi de acord şi care este incompatibilă cu orice regim democratic. În momentul acesta ne-aţi pus alături de Papua Noua Guinee în ceea ce priveşte democraţia în România, voi partidele pro-europene”, a susţinut Tanasă.

Urmărește mai jos producțiile video ale G4Media:

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

6 comentarii

  1. slugile lui putin sunt indignate .. da o lege ceva mai faceti si voi ?

  2. Aurolacule! Nu va mai primește Trump la ciordeală?

  3. Pana mai deunazi SUA era licuriciul de la care „tradatorii de patrie” isi luau comanda. Ce ti-e si cu suveranistii astia :)) ..

  4. Saracul Simion, a „avut” si el o viza de State si-a ramas fara ea! Ce fanfaron! Sa-si ia viza de Moldova si Ukraina, daca ii curg balele dupa cea americana!

  5. Bai suveranistilor, ce sa faceți voi in SUA??? Voi sunteți cu estul, v.ati debusolat, mergeți la tăticul vostru Puțin, dar și acolo aveți nevoie de viza! :))

Pentru a posta un comentariu, trebuie să te Înregistrezi sau să te Autentifici.